Niemal trzydziestoletnie doświadczenie w branży, pozwala nam zaproponować Państwu szeroką gamę opraw dokumentów. W naszej ofercie znajdują się następujące oprawy dokumentów:

Bindowanie spiralne
W ten sposób oprawione kartki można obracać o 360 stopni. Oprawa spiralna idealnie nadaje się do oprawy książek, dokumentów, nut, prac oraz innych personalizowanych materiałów. Oprawa formatu A4 lub A5 odbywa się po długim lub krótkim boku, natomiast format A3 bindowany jest wyłącznie po krótkim boku.
-
Termobindowanie
Jedna z popularniejszych opraw miękkich, czyli zszycie dokumentów w teczkę oraz dodatkowe zgrzanie klejem na gorąco grzebietu oprawy z kartkami.

Zszycie w teczkę
Najbardziej popularny typ opraw miękkich dla dokumentacji projektowych. Jest to trwałe zszycie dokumentów w teczkę z przezroczystą okładką. W swojej ofercie posiadamy także nietypowe wielkościowo dokumentacje, nawet z kilkunastcentymetrowym grzbietem..

Listwy wsuwane
Oprawa dokumentów w w przezroczystą okładkę, całość wiąże wsuwany grzbiet, który w sposób zaciskowy przytrzymuje zawartość dokumentów.

Oprawy prac
Twarda jak i miękka oprawa prac licencjackich, magisterskich, dyplomowych. Proponujemy oprawę twardą w teczkę sygnowaną napisem "PRACA LICENCJACKA", "PRACA MAGISTERSKA", "PRACA DYPLOMOWA" lub "PRACA INŻYNIERSKA" lub miękką, czyli bindowanie lub termobindowanie.